ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

• Виконавчий комітет Солонянської селищної ради;
  • 52400, Дніпропетровська обл.,смт Солоне, вул.Гагаріна,7;
  • код за ЄДРПОУ – 40204292;
  • категорія замовника – орган місцевого самоврядування .

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з покосу бур’янів та придорожніх смуг на території Солонянської ТГ  ДК 021:2015  77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

Ідентифікатор закупівлі: — UA-2024-03-22-010124-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі:

181135,00 грн.(Сто вісімдесят одна тисяча сто тридцять п’ять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Для розрахунку очікуваної вартості послуг з покосу бур’янів та придорожніх смуг на території Солонянської ТГ  використовувались ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних послуг, розрахунку до кошторису на 2024 рік.  та ціна на відповідних закупівлях інших замовників, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «PROZORRO».

Розмір бюджетного призначення: передбачено кошторисом Солонянської селищної ради згідно рішення «Про бюджет Солонянської селищної територіальної громади на 2024 рік» №1591-38/8 від 21.12.2023.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Вибір технічних і якісних характеристик предмета закупівлі обумовлений власними потребами замовника та дотримання норм чинного законодавства. Якість послуг здійснюється у відповідності до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України (затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 зі змінами), Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та з дотриманням Правил охорони праці під час проведення робіт.