Культура і мистецтво розкривають внутрішній світ дитини.

Щоб здібності дитини проявилися і розкрилися в повній мірі, необхідно різносторонньо підходити до учнівської творчості в закладах освіти. Під час онлайн-події «Освітній марафон-2024» освітяни досліджували наступні теми:

• як розвивати творчі здібності учнів на уроках музичного мистецтва засобами інтерактивних технологій
  • чи можливо поєднати традиційні і інноваційні підходи до планування та проведення сучасного уроку мистецтва
  • чим цікаве використання нетрадиційних технік малювання на уроках образотворчого мистецтва
  • які характерні особливості вишивання в різних регіонах України, як їх можна використати і втілити на уроках технологій.

Учасники зустрічі вкотре переконалися, що тільки освічена, здорова і творча особистість може стати успішною в дорослому житті.