Днями відбувся онлайн-вебінар для вчителів початкових класів «Розвиток ключових компетентностей учнів: через діяльнісний підхід до продуктивного навчання» в рамках професійних заходів “Освітній марафон 2024”.

Педагоги ділилися досвідом з впровадження інноваційних технологій на уроках і в позаурочній діяльності, як здійснювати діяльнісний підхід і започаткувати видавничу справу в початковій школі, вправами для психологічної та емоційної підтримки учнів в реаліях сьогодення.

Освітяни говорили про те, як важливо в наш швидкоплинний і непростий час безперервно професійно зростати та отримали мотиваційні поради де брати сили, щоб залишатися вчителем.

Свої напрацювання представили вчителі закладів освіти Солонянської та Перещепинської громад: Олех Любов Іванівна, Кириченко Ганна Вікторівна, Сіліверстова Людмила Вікторівна, Красавіна Людмила Михайлівна та Пиріг Олена Володимирівна.

Марафон триває і згуртовує навколо незламних освітян.

КУ ЦПР ПП Солонянської ТГ