18 та 19 грудня в рамках Програми Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри "Сокіл" ("Джура") відбулися модульні навчання інтелектуального конкурсу «Відун».

Учасниками конкурсу стали рої з Привільного, Башмачки, Військового, Надіївськи, Василівськи та Аполлонівки. Діти опрацювали тести гри за 2019-2022 роки, детально розбирали адміністративний устрій нашої країни.

Всі разом взяли участь в інтелектуальному конкурсі знавців історії козацтва "Тої слави козацької повік не забудем" та переглянули відеоматеріали на важливі теми: "Історія України за 5 хвилин", Історія гідності, Знищення Запорізької Січі, "НЕСКОРЕНІ МІСТА", "НЕСКОРЕНА КРАЇНА"

Наприкінці навчань вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Героїчні подвиги українського народу та видатні особистості, їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни.

Центр активності громадян Солоне

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради