Цими вихідними на базі нашого Центр активності громадян Солоне провели тренінгову програму «Інтеграція захисту».

Програма тренінгу пояснює:

• ключові міжнародні стандарти та принципи гуманітарного реагування
  • важливість інклюзії людей з інвалідністю
  •  впровадження політик підзвітності.

На тренінг були запрошені представники соціальної сфери, члени Ради ВПО та безпосередньо внутрішньо переміщені особи, що мешкають на території нашої громади.

Отримані знання допоможуть учасникам тренінгу ввести в дію підхід до моніторингу та інтеграції захисту, розробити матрицю ризиків захисту та заходів пом’якшення.

Впровадження принципів захисту в процес надання гуманітарної допомоги сприятиме захисту прав постраждалого населення, дотримання прав на безпеку та гідність найбільш вразливих верств населення.

Навчальна програма розроблена Благодійним Фондом Право на захист спільно з Національна Асамблея людей з інвалідністю України для представників громад з метою поглиблення знань стосовно інтеграції захисту.

Тренінги проводяться в рамках проєкту ACCESS VII, що фінансується Європейським Союзом. Активності проєкту спрямовані на надання багатогалузевої гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від воєнних дій в Україні.