Цифровий амбасадор - це людина, яка допомагає людям елегантного віку освоїти базові цифрові навички.

Сьогодні на базі нашого Центру активності громадян відбулася презентація діяльності Цифрового амбасадора. Цікаво, просто, доступно та продуктивно – ось що головне можне сказати про Програму Цифровий Амбасадор.

Дана Програма спрямована на навчання людей елегантного віку цифровим навичкам, що дасть можливість достатньо вільно володіти мобільними пристроями, отримувати інформацію з інтернету, оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунки та, за бажанням, навіть проходити онлайн навчання.

Наступним кроком стане проведення навчальних тренінгів для мешканців нашої громади з метою допомогти усім охочим доступно навчитися тонкощам стрімкого цифрового світу! Тож чекайте на анонси!

Проєкт реалізується за сприяння швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа