27 жовтня на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулось чергове засідання Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді.

На порядку денному обговорили нагальні питання, а саме:

• Про обрання секретаря Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19 квітня 2023 року № 134 «Про створення Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді», а саме внести зміни у склад Ради ВПО
  • Про результати опитування визначення основних проблем та потреб, які виникають у соціалізації та інтеграції вимушено переміщених осіб, які мешкають на території Солонянської громади.

Рішення прийняті одноголосно. Щиро вдячні членам Ради ВПО за активну громадську позицію та взаємодію.

Разом до Перемоги!