Творчість українців неймовірна та захоплююча!

Протягом лютого-серпня проходив обласний учнівський конкур художньої та медіатворчості «Казкова Петриківка». 6 вересня відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу. Пишаємо, що серед переможців є вихованці КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради

Вітаємо з І місцем у номінації «Перекидний календар «Казкові сезони» Дар’ю Порох та Наталію Усенко.

Дівчатка – вихованці гуртка «Петриківський розпис» на базі Сурсько-Михайлівської гімназії. Окремі слова подяки та привітання Олені Володимирівні Шеремет, керівниці гуртка.

Ваша спільна кропітка робота та майстерність дійсно створили неймовірний витвір мистецтва.

Конкурс рганізовано Дніпровською академією неперервної освіти за підтримки громадської організації «Жінки плюс»

Освіта Солонянської громади