єРобота: 17 ветеранів та членів їхніх родин отримають 5,5 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу — підсумок восьмої хвилі подачі заяв

Загалом переможцями від старту програми стало 71 ветеран або члени родин учасників бойових дій. Вони отримають 26 млн гривень на розвиток свого бізнесу.

На грантові кошти переможці планують, зокрема:

•  відкрити СТО, магазин будматеріалів;
  •  відкрити перукарню, кав’ярню і ресторан азіатської кухні, відновити роботу піцерії;
  •  запустити виробництво текстильної продукції та паливних пелетів тощо.

Окрім того, низка ветеранів отримали гранти на масштабування вже діючого бізнесу.

Більше про грантову програму ЗА ПОСИЛАННЯМ

Уряд запустив нову грантову програму для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу. Заявки на отримання гранту потрібно подавати через портал Дія.

Програмою передбачено надання грантів на суму 250 тис. гривень, 500 тис гривень або 1 млн гривень.