17-18 серпня представниці Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді взяли участь у тренінзі "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад" який відбувся у місті Дніпро.

Організатор тренінгу БО " Благодійний фонд" Об'єднуємось ми з України", в рамках проєкту " Жінки. Мир. Безпека: створюємо місцеві рішення разом", що виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Уряду Канади.

На тренінгу отримали знання та навички, які дозволять посилити спроможність громад впроваджувати гендерно орієнтовані підходи при розробці стратегій відновлення, відбудови та розвитку громад в постконфліктний період.

• Підвищили рівень знань про гендерно орієнтовані підходи в розробці рішень;
  •  Отримали інструменти для організації співпраці з владою на місцях задля кращого залучення жінок до процесів відбудови і розвитку громади