Постійно бачите новини про грантові програми та хочете дізнатися, як успішно залучити їх до свого проєкту? Проводимо захід з експерткою зі стратегічного збору коштів Світланою Олєйніковою, щоб розповісти, як громаді отримати грант.

Запрошуємо мешканців, активістів, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та всіх охочих.

Що дізнаєтеся на заході?

•  поради для успішного залучення грантів
  •  принципи, за якими відбирають проєкти для фінансування
  •  інформацію про різні види грантів та складники програмної заявки

Спікери поділяться успішним досвідом залучення грантів та дадуть відповіді на запитання глядачів.

Коли 3 серпня, 10:00 в онлайн-форматі

Встигніть зареєструватися до 2 серпня включноhttps://forms.gle/DzWe5d3Yraj21yBz6

Після реєстрації отримаєте лист-запрошення з подробицями події та посиланням на Zoom.

Користуйтеся можливостями

Захід проходить у межах програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.