Вчора на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулася стратегічна зустріч, ініційована Програма EGAP задля розвитку та підтримки проєкту «Центр активності громадян».

Стратегічна зустріч мала на меті об'єднати нашу громаду та напрацювати приблизний календар подій, які можна провести у Центрі активності. Тому запрошені були активісти, громадські організації, бізнес, молодь, освітяни, працівники культури та всі бажаючі.

Насичено, плідно, активно, ефективно та круто! Разом ми виявили багато цікавих та важливих тем, ініціатив та можливих майстер-класів, які можна провести на базі Центру. Навчилися ставити пріоритети та згенерували календар подій на декілька місяців.

Дуже дякуємо тренерці Програми Ользі Малахітко! Ви надихнули та допомогли напрацювати безліч крутих ідей. Окремі слова подяки Наталья Пискоха, регіональній координаторці Програми EGAP у Дніпропетровській області, Daria Radzikovska, регіональній координаторці Програми EGAP у Вінницькій області та Оксані Киричук, регіональній координаторці Програми EGAP у Волинській області, за підтримку та розвиток нашої громади.

Ділимося настроєм та атмосферою цієї справді стратегічної зустрічі. Чекаємо усіх активних та ініціативних в нашому Центрі!

Зміни починаються тут! Тож будьте активні!