Друзі, ще одна неймовірна новина!

Солонянський ліцей став переможцем конкурсу ГО Освіта для успіху та MakerSpace Lviv.

Всього до участі в конкурсі була допущена 41 заявка. З поміж них обрали 5 фіналістів. На визначення переможця пішло 2 тижні. В комісії точились жваві дискусії та обговорення. І нарешті переможця визначено! Щиро радіємо, що саме Солонянський ліцей було визначено найвмотивованішим.

Що ж саме отримає наш ліцей?

Набір, який включає в себе пристрої та елементи, котрі можна використовувати:

на уроках трудового навчання/технологій, фізики, гуртках радіоелектроніки, робототехніки, моделювання, програмування.

Та й взагалі,в умілих руках - це Скарб  А якщо слово Arduino Вам щось говорить, то далі пояснювати не потрібно .

В наборі:

- три лабораторних блоки живлення, 4 прекрасних цифрових мультиметри, 4 цифрових паяльники з можливістю регулювання температури та з підставками, 4 плати Arduino UNO, і величенька купа ардуїнських аксесуарів : - очі, датчики, монтажні плати, діоди, резистори, конектори і ще трохи іншого класного. З цим набором можна робити найпростіші проєкти прям одразу після отримання.

Детальніше Фотографії складових набору можна переглянути тут - bit.ly/3qugTsD

І цукерка бонусом

Окрім обладнання, ГО Освіта для Успіху проведе три онлайн сесії для педагогів ліцею щодо планування, виконання та популяризації виконаних проєктів.

Ще раз вітаємо педагогів! Радіємо разом та пишаємось вашими здобутками!

ГО Освіта Для Успіху MakerSpace Lviv.