ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради; 52400, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт Солоне ,вул.Гагаріна,7; код за ЄДРПОУ – 40204292; категорія замовника – орган місцевого самоврядування .

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): : Віконні блоки металопластикові та дверні блоки металопластикові ( з демонтажем, монтажем) ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби;

Ідентифікатор закупівлі: — UA -2023-06-14-013443-a.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення належних умов праці працівників Виконавчого комітету солонянської селищної ради в адмінбудівлі смт Cолоне, вул. Строменко, 2б та в с.Василівка, вул.Стремського 3 оголошено процедуру “відкриті торги” на закупівлю товару :  Віконні блоки металопластикові та дверні блоки металопластикові ( з демонтажем, монтажем) ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби;

Кількість віконих блоків металопластикових (с.Василівка вул.Стремського 3-13шт+смт Солоне вул. Строменко 2б-8 шт.), дверний блок металопластиковий (с.Василівка вул.Стремського 3-1шт+смт Солоне вул.Строменко 2б-2шт), які передбачається закупити, визначено відповідно до проведеного огляду технічного стану існуючих вікон. Вікна, які підлягають заміні, вийшли з ладу внаслідок довготривалої експлуатації . Значна частина дерев’яних фрагментів цих вікон  має тріщини або зламані окремі фрагменти, шкарлубини, порушення цілісності. Ці вікна не підлягають ремонту, фізично зношені, морально застарілі, не підлягають подальшому використанню.

3. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено Рішенням сесії Солонянської селищної ради №31168-30/VIII від 27/04/2023 р. за КПКВКМБ 0210150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради ,районної у місті ради(у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» та 0210180 «Інша діяльність у сфері державного управління» відповідно до бюджетного запиту на 2023 рік.

4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 306 263,00 грн (триста шість тисяч двісті шістдесят три грн 00 коп.) з ПДВ.

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товарта запиту цінових пропозицій.

6. Процедура закупівлі:

Застосовується процедура відкритих торгів з особливостями відповідно до ПКМУ  від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі — Особливості) зі змінами.