Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

від 16 червня 2023р.

Предмет закупівлі: Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття  вул.Молодіжна в с.Микільське на Дніпрі ГБН Г.1-218-182:2011;   ДК 021:2015  45230000-8  Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь;

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-16-013700-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Необхідність в проведенні поточного ремонту вул. Задернюка, смт Солоне Дніпровського району Дніпропетровської області виникла у зв’язку з незадовільним станом дороги. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту «Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття проїжджої частини вул.Молодіжна в с.Микільське на Дніпрі ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів ,ліній звязку та електропередач ,шосе,доріг,аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь». Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України. Підрядник повинен гарантувати Замовнику  гарантійний термін на виконані послуги не менше 12 місяців з дня підписання Сторонами Акта КБ-2В та Довідки КБ-3.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення.

• Бюджетні призначення затверджені рішенням сесії Солонянської селищної ради №1244-31/VIII від 25.05.2023 року.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить

389 644,00 грн. з ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 № 301,

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі відповідно до дефектного акту, на підставі кошторисного розрахунку вартості робіт сертифікованим кошторисником  у програмі АВК (автоматичний випуск кошторисів)  та проведення консультацій на ринку.