Центр активності громадян для активних громадян

16 травня в Солонянській громаді відбулось відкриття Центру активності громадян. Новий сучасний простір для зустрічей та креативних подій чекає на всіх жителів громади.

Хочете надихатися, бути в тренді подій, особистісно зростати, комунікувати та ділитись досвідом? Тоді завітайте до Центру активності!

Щиро дякуємо Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за допомогу та підтримку особиста подяка Наталья Пискоха та Сергій Гунько за реалізацію цього проєкту

Центр відкритий для громадських організацій, ініціативних груп, усіх активних мешканців нашої громади.

Якщо у Вас є бажання та ідеї для проведення свого заходу у приміщенні Центру - звертайтесь! В наступних дописах проінформуємо про найближчі заходи, які плануються в Центрі активності.

Зміни починаються тут! Тож будьте активні