5 та 6 червня на базі Центру активності громадян працівники Солонянської та Новопокровської громади пройшли другий спільний тренінг з питань врядування, в рамках міжнародного проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Протягом дводенного тренінгу «Від даних до висновків. Аналіз даних для прийняття рішень у формуванні політики» учасники працювали над комадними проєктами, вчилися аналізувати дані для прийняття управлінських рішень та працювали над візуалізацією даних.

Цей проєкт спрямований на посилення спроможності громад збирати ґендерно-чутливі дані, робити інклюзивні рішення, створювати візуалізацію даних та враховувати думку громадськості на місцевому рівні.

Дуже дякуємо тренерам проєкту за цікаву та практичну інформацію. Нагадаємо, проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» втілюється «Міжнародною організацією з міграції» в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.