Дніпровська районна військова адміністрація продовжує практику відкритого діалогу з територіальними громадами

Вчора із робочим візитом до Солонянської громади завітав виконуючий обов’язки начальника районної військової адміністрації Юрій Яндульський.

На початку зустрічі вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, поклавши квіти до пам’ятних меморіалів у Солоному та Військовому. Пам'ять про загиблих на полі бою завжди буде в наших серцях.

Під час візиту говорили про роботу Солонянського ІРЦ та можливість розширення спектру його послуг, про необхідність поступового відновлення навчального процесу та облаштування укриттів в закладах освіти.

Оглянули сучасне укриття з усіма необхідними умовами для безпечного тривалого перебування облаштоване у одній із шкіл громади. Долучився Юрій Яндульський і до наради директорів.

Також очільник районної адміністрації оглянув заклади охорони здоров’я нашої громади, зустрівся із медичними працівниками Солонянської лікарні, з якими поспілкувався щодо перспектив функціонування даної установи в статусі загальної лікарні спроможньої мережі закладів охорони здоровʼя Дніпропетровщини.

Працюємо далі! Разом впевнено до Перемоги!