Вважаєте, зарядні пристрої настільки прості, що не потребують інструкцій? А от і ні!

ДСНС України ділиться порадами, аби ви не наражали себе на небезпеку та інших і продуктивно користуватися гаджетами.

Повербанк:

•  Придбавши повербанк (обов’язково — сертифікований), виконайте три цикли повного заряджання/розряджання. Так він набере максимальну ємність.
  •  Коли заряд повний, відключайте повербанк від мережі, інакше батарея поступово зменшуватиме свою потужність. Не розряджайте його до 0% після кількох перших повних циклів.
  •  Не залишайте пристрій під прямими сонячними променями, біля гарячих предметів чи на морозі.
  •  Не заряджайте телефон під подушкою або в кишені.

Зарядна станція:

•  Не підключайте станцію через вихід 220В за допомогою кабелю з двома «виделками», під'єднавши його до розетки в будинку.
  •  Не залишайте розряджену зарядну станцію в приміщеннях із мінусовою температурою та заряджайте потужні станції лише напряму від розетки, без подовжувачів.
  •  Не заряджайте станцію, коли вона в сумці.
  •  Не підключайте прилади більшої потужності, ніж вказано в характеристиках вашої станції.
  •  Не залишайте станцію підключеною до розетки в момент вимкнення електропостачання — можуть перегоріти елементи станції.
  •  Купуйте лише сертифіковані зарядні станції від авторизованих виробників.

#безпекацивільних #безпекавільних

Ця публікація створена Internews Ukraine в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та щирої підтримки американського народу через проєкт HOVERLA / проєкт USAID в Україні.