Вчора, 19 січня, відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради. На порядок денний було винесено 28 питань, що стосувались різних важливих сфер життєдіяльності нашої громади.

В ході засідання виконавчого комітету, розглянули та погодили ряд важливих рішень. Зокрема, рішення про:

• затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету Солонянської громади
  • хід виконання місцевих цільових Програм
  • затвердження Порядку здійснення витрат на поховання загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України
  • надання одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб
  • розгляд та погодження інформаційних карток для надання адміністративних послуг
  • визначення виконавця житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів тощо.

Члени виконкому заслухали та погодили звіти про роботу відділу освіти у 2022 році, служби у справах дітей та «Центру надання соціальних послуг».

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згідно регламенту будуть оприлюднені на нашому веб-сайті у розділі Виконавчий комітет.