За інформацією від Дніпровського районного управління поліції:

За підозрою у неправдивому мінуванні школи поліцейські Дніпра встановили 37-річного чоловіка.

Порушник з мобільного телефону повідомив, що у Широківській школі Солонянської селищної територіальної громади закладена вибухівка, яку він має намір підірвати.

Телефонний дзвінок на лінію 102 надійшов 25 січня близько 23:50.

Поліцейські відділення поліції № 9 Дніпровського районного управління поліції встановили, що неправдиве повідомлення про замінування залишив 37-річний житель с. Широке. Чоловіка виявили за місцем його мешкання. У нього вилучили телефон, з якого надійшло повідомлення про вибухівку.

Порушнику вручили повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Триває слідство.

Сторінка першоджерела - https://www.facebook.com/NationalPoliceDnipro