Фото без описуСьогодні, 10 листопада , під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 32 заяви від осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

• 22 особи (59 500,00 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування
  • 5 осіб (17 500,00 грн) - на поховання непрацюючих громадян
  • 2 особи (4000,00 грн) - на вирішення соціально-побутових питань
  • 1 особа (5000, 00 грн) – на допомогу постраждалим від надзвичайної ситуації

2 заявникам відмовлено в наданні матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань : 1 громадянину як такому, що не є мешканцем Солонянської громади та  1 громадянці, як такій, що вже використала раніше право на отримання матеріальної допомоги.

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 86 000,00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.