У суботу, 23 жовтня, завершилося он-лайн голосування на визначення переможців фотоконкурсу «Осіння палітра в моєму дворі». Для участі в конкурсі було подано понад 100 робіт. У он-лайн-голосуванні взяло участь 152 чоловіка, які віддали свій голос за фото, котрі найбільше припали до душі. У кожній номінації визначено по три переможці.

Тож, за підсумками конкурсу, переможцями в номінації «Осінні барви у саду» визначено:

1 місце - Зубчик Єгор (смт Солоне)

2 місце -  Пеленко Ярослав (с. Сурсько-Михайлівка)

3 місце - Родина Кошевич Дар’ї (с. Сурсько-Михайлівка)

Переможцями в номінації «Осінні барви на квітнику» стали:

1 місце - Мостовий Григорій (смт Солоне)

2 місце - Хуртіна Анна та Хуртіна Олександра (с. Сурсько-Михайлівка)

3 місце - Єременко Єлизавета (смт Солоне)

Гран-прі фотоконкурсу отримала Гомон Людмила Юріївна, Письмечівський старостинський округ.

Відзначені автори будуть нагороджені грамотами та призами. Нагородження відбудеться у п’ятницю, 29 жовтня, 0 09:00. Вже сьогодні з переможцями конкурсу зв’яжеться відповідальна особа та офіційно запросить їх на нагородження.

Дякуємо усім учасникам за участь у конкурсі. За те, що ви так уміло створюєте осінню красу на вашому подвір’ї! Вітаємо переможців фотоконкурсу та бажаємо, щоб ваші квітники завжди милували око своєю красою, а сади радували щедрим врожаєм!