Сьогодні, 25 жовтня 2021 року, в актовій залі Солонянської селищної ради постійні комісії продовжили свою роботу. Питання порядку денного 14 сесії Солонянської селищної ради розглядали 2 профільні комісії: постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів та постійна комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я.

На порядок денний бюджетної комісії було винесено 10 проєктів рішень, що стосувалися:

  • виконання бюджету Солонянської селищної ради за січень - вересень 2021 року;
  • внесення змін до бюджету Солонянської селищної територіальної громади на 2021 рік;
  • внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку громади;
  • внесення змін структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчого комітету та працівників виконавчих органів Солонянської селищної ради;
  • затвердження Положення про відділ економічного розвитку, інвестицій та прогнозування виконавчого комітету Солонянської селищної ради тощо.

Постійною комісією з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров'я було розглянуто 25 профільних питань серед яких:

  • внесення змін до місцевих цільових програм: Програми фінансової підтримки КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня»; Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги; Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності; Комплексної програми соціального захисту населення; програми розвитку культури, туризму, молоді та спорту; програми забезпечення діяльності архівної установи «Трудовий архів»;
  • рішення про зміну назви закладів дошкільної освіти;
  • про відміну припинення юридичної особи Комунальний заклад фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;
  • про зміну назви Комунального закладу фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;
  • про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад тощо.

На цій комісії депутат Солонянської селищної ради Юрій Сміюха виступив з проханням до директора Солонянської багатопрофільної лікарні Геннадія Кучеренко надати відповідь на звернення Інни Шевчук, жительки смт Солоне, стосовно закриття педіатричного відділення «Солонянська багатопрофільна лікарня».

Члени двох постійних комісій обговорили проєкт звернення депутатів Солонянської селищної ради VIII скликання до Верховної Ради України.

Всі засідання були конструктивним та продуктивним. Загалом комісії розглянули 96 питань та внесли до протоколів відповідні висновки та рекомендації. Завтра о 13.00 відбудеться засідання останньої постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища. Чекайте на прямий ефір.