Сьогодні, 06 жовтня 2021 року, 10 призовників із Солонянської громади урочисто відправили для проходження строкової військової служби в Збройних Силах України.

Розділити з призовниками таку урочисту та вкрай важливу мить прийшли батьки та рідні. Селищний голова Михайло Копейко також привітав новобранців із цією важливою подією. Він побажав їм міцного здоров’я, успіхів, гідно виконувати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими й здоровими повернутися додому. На згадку про цей особливий день селищний голова вручив призовникам подарунки.

За традицією, на мирну військову службу призовників благословив отець Микола Марчук – настоятель Української православної церкви Покрови в смт Солоне. Разом з усіма він помолився за щасливу військову службу і повернення додому та подарував кожному новобранцю обереги - образи Пресвятої Богородиці-заступниці усіх українських військових.

Призвані військовослужбовці строкової служби до виконання бойових дій в зоні проведення ООС на Сході України не залучатимуться, вони виконуватимуть свій військовий та конституційний обов’язок у бойових частинах та у пунктах постійної дислокації, підтримуючи їх життєдіяльність та охорону.

Бажаємо гідно нести звання захисника України та сумлінно виконувати присягу на вірність українському народові. Щасливої та легкої служби вам, наші Захисники!