Фото без опису05 жовтня в актовій залі Солонянської селищної ради  директорка  КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Османова та завідувач відділення соціальної допомоги  вдома Владислав Стасюк провели навчання для соціальних працівників Солонянської селищної територіальної громади.

Увагу   акцентували   на  змінах в законодавстві, зокрема на Державному стандарті догляду вдома, відповідно до  якого соцпрацівники надають соціальні послуги догляду вдома громадянам похилого віку та особам з інвалідністю за місцем проживання/перебування.

Спеціалісти обмінялися досвідом, отримали нові знання та кваліфіковану інформацію, а також покращили свої навики та вміння у сфері соціальної допомоги  вдома.