Сьогодні, 17 серпня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 45 заяв від жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

• 19 осіб (57 000,00 грн.) - учасники антитерористичної операції, їх родини;
  • 20 осіб (44 500,00 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування;
  • 3 особи (10 500,00 грн) - на поховання непрацюючих громадян
  • 3 особи (2000, 00 грн) - для вирішення соціально побутових питань

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 114 000, 00 грн  із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій/