Фото без описуоб'єкта оренди - «Нежитлові приміщення (котельня) загальною площею 51,9 кв.м. на цокольному поверсі ІІ поверхової адмінбудівлі за адресою: Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Задернюка, буд. 3»

1) повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача:

Інформація про орендодавця: Солонянська селищна рада в особі виконавчого комітету Солонянської селищної ради, код ЄДРПОУ: 40204292, місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 7.

Інформація про балансоутримувача: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради, код ЄДРПОУ: 40204292, місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 7.

2) інформація про об’єкт оренди: «Нежитлові приміщення (котельня) загальною площею 51,9 кв.м. на цокольному поверсі ІІ поверхової адмінбудівлі за адресою: Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Задернюка, буд. 3», що міститься в Переліку першого типу.

3) умови оренди майна та додаткові умови оренди майна:

3.1. розмір стартової орендної плати для:

- електронного аукціону – 105,55 грн.;

3.2. строк оренди – 5 років.

4) цільове призначення Об'єкта оренди: тільки для цілей надання послуги виробництва та постачання теплової енергії для опалення адмінбудівлі.

Об’єкт оренди не може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням відповідно до пункту 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Орендар має здійснити за власний кошт наступне:

• виготовити проектно-кошторисну документацію на заміну вузла обліку газу;
  • здійснити монтаж та заміну, відповідно до проектно-кошторисної документації, вузла обліку газу;
  • здійснити заміну внутрішньої системи опалення адмінбудівлі.

5) потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" від 03.10.2019 №157-ІХ (далі — Закон). Майно не може бути передане в суборенду.

6) інформація про аукціон: електронний аукціон,

дата проведення електронного аукціону — 05.08.2021 року.

період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 21 календарних днів з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до “Порядку передачі в оренду державного та комунального майна”, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна”.

7) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

7.1. розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону – 1,05 грн.;

7.2. розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 3000,00 грн., що становить 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, встановленого станом на 1 січня поточного року;

7.3. розмір реєстраційного внеску: 600 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2021 року.

8) додаткова інформація:

Банківські реквізити, на які переможець аукціону перераховує кошти за Об’єкт оренди: рахунок № UA738999980314000544000004463 Казначейство України, одержувач: ГУК у Дн-кій обл/ОТГсмт Солоне/24060300, код ЄДРПОУ 37988155.

11) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20—35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Аукціон опубліковано на майданчику zakupki.prom.ua