Допомога у відновленні паспорту громадянина України

Дата: 16.07.2021 13:01

В червні 2021 року за участі персоналу Солонянського районного сектору філії Державної Установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області було відновлено ID - паспорт громадянина України клієнту пробації, який перебуває на обліку в районному секторі з питань пробації.

Персоналом Солонянського районного сектору філії Державної Установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області спільно з фахівцями центру з надання адміністративних послуг Солонянської селищної ради та Солонянського районного сектору ДМС проведено ряд заходів, які посприяли отриманню паспорта громадянина України клієнту пробації, який перебуває на обліку у районному секторі з питань пробації.

Отримання паспорту громадянина України – це один із кроків до повноцінного життя, соціальна адаптація засуджених підоблікових без паспорту не можлива, бо унеможливлює офіційне працевлаштування та збільшує ризик скоєння повторних кримінальних правопорушень в майбутньому.

Солонянський районний сектор філії Державної Установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області