Ігровий набір LEGO Play Box отримають у новому навчальному році всі перші класи Солонянщини

Дата: 18.06.2021 09:32

Традиційно, завдяки благодійній допомозі The LEGO Foundation кожен перший клас отримує набір «LEGO Play Box». Це являється одним з основних етапів впровадження реформи «Нова українська школа». Набори «LEGO Play Box», якими вже з 1 вересня 2021 року користуватимуться першачки закладів загальної середньої освіти нашої громади, вже доставлені на Солонянщину. Загалом, заклади загальної середньої освіти громади безкоштовно отримали 15 таких комплектів на загальну суму 8 455,05 коп. Введення LEGO-конструкторів у освітній процес – це важливий компонент. Адже вони відкривають безмежні можливості як для дітей, так і для вчителів. Під час гри з LEGO можна вивчати математичні поняття, складати твори, вивчати правила, творити, фантазувати, втілювати проєкти, а також використовувати їх під час проведення фізкультхвилинок. Тож на першачків чекає не лише корисне, а й цікаве навчання.