Фото без описуСьогодні, 17 червня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності Солонянської територіальної громади. Зокрема членами виконкому опрацьовано 29 проєктів рішень, що стосувалися:

погодження змін до показників бюджету Солонянської селищної територіальної громади;

затвердження плану роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя,

погодження змін до місцевих цільових програм,

затвердження заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та проведення «Купала фест 2021»,

надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади,

надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,

погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності тощо.

Всі рішення були ухвалені одноголосно або більшістю голосів. З детальним переліком питань порядку денного засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради та прийнятими рішеннями, ви зможете ознайомитись на сайті громади у розділі Виконавчий комітет. Від завтра стартують засідання постійних комісій у рамках підготовки до ХІ сесії Солонянської селищної територіальної громади.