Дата: 09.07.2016 08:39

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: директора Василівського будинку культури, завідувача Жданівського сільського клубу, завідувача Кам’янського сільського будинку культури, завідувача Малозахаринського сільського клубу, директора Тритузнянського будинку культури, завідувача Широчанського сільського клубу, завідувача Аполлонівської сільської бібліотеки, завідувача Жданівської сільської бібліотеки, завідувача Малозахаринської сільської бібліотеки, завідувача Василівської сільської бібліотеки, завідувача Кам'янської сільської бібліотеки, завідувача Тритузнянської сільської бібліотеки, завідувача Широчанської сільської бібліотеки .

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі

Рекомендаційний лист

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

Претенденти на заміщення вакантних посад:

Василівський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Явдошляр Л.П.

Жданівський сільський клуб - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Андрусішина С.А.

Кам'янський сільський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Поліщук В.І.

Тритузнянський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Кравченко Т.І.

Малозахаринська сільська бібліотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Лебеденко Н.Г.

Василівська сільська бібліотека -Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Акастьолову В.Д.

Тритузнянська сільська бібліотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Логвиненко Н.С.

Широчанська сільська бібліотека -Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Миколаєнко Ю.О.

Малозахаринський сільський клуб - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Козуб Ю.Г.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСИ