Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 24.01.2018 08:06

Згідно зі ст.10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- спеціаліст І категорії відділу освіти  – 1 (одна) штатна одиниця.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: базова вища або повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавра», «спеціаліста», «магістра», знання комп’ютерної техніки. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, каб № 8, тел. 2-12-68.