Дата: 31.12.2020 08:00

«Про внесення змін до оголошення на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування, опублікованого 17.12.2020р.»

Відповідно до Рішення Солонянської селищної ради № 68-3/VІІІ від 24.12.2020 «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету Солонянської селищної ради» посаду спеціаліста І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин замінено на посаду спеціаліста І категорії відділу земельних відносин. Вважати оголошеною вакантною посадою – спеціаліст І категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради.