Дата: 26.05.2021 08:00

26 травня 2021 року завершився прийом документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області».

Претенденти, які подали документи:

Бігун Володимир Васильович

Горб Наталія Григорівна

Коташвілі Валентина Дмитрівна

Мазурик Олександр Олександрович

Засідання конкурсної комісії щодо розгляду документів буде проведено 0 10.00 28 травня 2021 року.

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті селищної ради та повідомлено претендентів додатково.