Вихованці Малого групового будинку побували на урочистому відкритті "Фортеці добра" - малого групового будинку Петриківської селищної ради

Дата: 02.06.2021 17:45

Символічно саме 1 червня на День захисту дітей у смт Петриківка Петриківської селищної ради відбулось урочисте відкриття малого групового будинку «Фортеця добра». Привітати юних новоселів гостинно запросили вихованців нашого малого групового будинку. Діти взяли участь у виставі «Подорож до країни пригод» та отримали солодкі подарунки.

Наразі, четверо дітлахів смт Петриківка, котрі позбавлені батьківської опіки, тепер мешкатимуть у сучасному і комфортному малому груповому будинку.

Бажаємо дітям щасливого перебування, неймовірних емоцій та яскравого дитинства! Нехай ця Фортеця дійсно приносить добро!