Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Це пора сподівань та здійснення мрій. І немає в світі більшого щастя, аніж посмішка дитини. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 325 дітей пільгових категорій (діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та діти учасників АТО,ООС) отримали подарунки від Солонянської селищної ради. Із місцевого бюджету на їх придбання було виділено 27 787,50 грн.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої держави.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису