Відвідали вихованців Малого групового будинку

Дата: 01.06.2021 08:27

Напередодні Дня захисту дітей, бюро безоплатної правової допомоги спільно зі службою у справах дітей, поліцейськими офіцерами громади та центром пробації відвідали комунальний заклад «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради. Гості привітали дітлахів із наступаючим святом, вручили солодкі подарунки та канцелярське приладдя. Діти із захватом прийняли участь у вікторині та отримали паспорти прав дитини, на спортивному майданчику спільно з поліцейським офіцером громади показали майстер клас з воркауту. Також поліцейські офіцери громади провели профілактичну бесіду та наголосили на дотримання правил безпеки на вулиці та водоймах під час літніх канікул.