УСПІХІВ НА ЗНО!

Дата: 01.06.2021 08:17

Сьогодні випускники закладів загальної середньої освіти складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Солонянською селищною радою організовано підвіз учасників іспиту, тому ані учням, ані їх батькам не потрібно витрачати сили та час, щоб дістатися до пунктів проведення ЗНО.

До іспиту залишається кілька годин. Тож, дорогі друзі, ми впевнені, що ви успішно складете іспит, адже ви наполегливо готувалися і заслуговуєте на гарний результат! Ми тримаємо за вас кулачки  та бажаємо успіхів на тестуванні! Віримо, що знання, інтуїція та спокій не покинуть вас навіть у найстресовішій ситуації, а ваші результати обов’язково вас порадують!

Бажаємо кожному отримати свої омріяні 200 балів. У вас все вийде!