ЗАПРОШУЄМО ДО ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 31.05.2021 16:53

Закінчився навчальний рік і настав час вирішити, де відпочивати вашій дитині влітку. Набратися сил та стати здоровішими допоможе перебування на свіжому повітрі. У цьому неодмінно допоможе табір оздоровлення та відпочинку санаторного типу “Орльонок” Солонянської селищної ради, який знаходиться на березі Азовського моря.
Час, проведений у нашому таборі запам’ятається на все життя, як час дружнього спілкування, захопливих пригод та феєричних розваг. Ми зробимо відпочинок в таборі не тільки драйвовим та веселим, але і мегакорисним.
Забронюйте місце в нашому таборі і ваша дитина проведе літні канікули захоплююче і з користю. До вашої уваги пропонуємо уточнений графік змін табору «Орльонок» влітку 2021 року

«Орльонок» - табір, який чекає!