Дата: 20.05.2021 13:52

У Солонянській селищній територіальній громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із Солонянською селищною радою.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber та Telegram. Він містить три зручних блоки: «Послуги», «Я+Влада» і «Моя громада».

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП чи знайти, як замовити послугу онлайн. Cеред доступних сервісів:

• витяг про земельну ділянку,
  • довідка про відсутність судимості,
  • довідка з реєстру нерухомості,
  • послуга єМалятко,
  • відкриття ФОП,
  • отримання ліцензій та дозволів тощо.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення до ЦНАП, оцінити роботу чиновників чи комунальних установ, підтримати проєкт  чи підписати петицію до місцевої влади.

Блок «Моя громада» є довідником інформації про місцеві заклади та служби, заклади освіти Солонянської громади, аптеки, лікарні, бібліотеки, останні новини та події у Солонянській селищній територіальній громаді.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується  Солонянською селищною радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.

ТОМУ ЗАПРОШУЄМО!

Отже, ще раз як користуватись чат-ботом СВОЇ

Для початку користування чат-ботом переконайтесь, що на Вашому мобільному пристрої встановлено застосунки Viber або Telegram. За допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код із зображення вище або перейдіть за посиланнями:  у Viber viber://pa?chatURI=smartownbot&context=selectCommunity-5 ,  у Telegram https://t.me/smart_town_bot?start=selectCommunity-5.

Вітаємо, Ви у чат-боті СВОЇ Солонянської селищної територіальної громади! Тисніть «РОЗПОЧАТИ/START».

ВСЕ! ВИКОРИСТОВУЙТЕ УСІ МОЖЛИВОСТІ МУНІЦИПАЛЬНОГО ЧАТ-БОТУ СВОЇ СОЛОНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!