Українцям презентують чатбот «СВОЇ» для комунікації місцевої влади та громадян

Завдяки чатботу СВОЇ громадяни можуть спілкуватися з місцевою владою, отримувати консультації щодо державних сервісів, підтримувати місцеві петиції, брати участь в опитуваннях і дізнаватися новини своєї громади через смартфон.

Чатбот СВОЇ запускається у 21 громаді у 9 областях України. Серед найбільших міст, в яких працюватиме чатбот, — Одеса, Луцьк, Вінниця, Кам'янське, Тернопіль, Хмельницький і Сєвєродонецьк. Раді повідомити, що і наша громада долучилась до проєкту і зовсім скоро ви зможите скористатись перевагами та можливостями чат-боту СВОЇ Солонянської селищної територіальної громади!

Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна за посиланням: https://youtu.be/dDosnGk0T68

Коли

20 травня о 10:00

Платформу СВОЇ розроблено в межах Програми EGAP, яка впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації та фінансується Урядом Швейцарії. Також платформа СВОЇ надає місцевій владі можливість безоплатно створювати якісні та функціональні вебсайти громад.