Відбулось засідання адміністративної комісії

Дата: 19.05.2021 15:49

Сьогодні, 19 травня 2021 року, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулося чергове засідання адміністративної комісії.

На засіданні було розглянуто 7 адміністративних протоколів та прийнято відповідні рішення. Зокрема:

• справа про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». За вчинене адміністративне правопорушення було накладено 6 адміністративних стягненнь у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. Загальна сума штрафів – 2 040,00 грн.
  • справа про адміністративне правопорушення за ч. 1статті 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання спиртних напоїв чи появи на роботі в нетверезому стані». Оскільки територія нашої громади не є місцем реєстрації порушника, було прийнято рішення про направлення справи до відповідних органів за місцем реєстрації.

Закликаємо вас бути відповідальними та свідомими та не порушувати правил правопорядку та благоустрою.