Відбулася нарада першого заступника селищного голови із завідуючими закладів дошкільної освіти

Дата: 19.05.2021 14:29

Сьогодні, 19 травня 2021 року, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулася оперативна нарада першого заступника селищного голови Ірини Грекової із завідуючими закладів дошкільної освіти.

У ході зустрічі розглянули ряд важливих питань, котрі стосуються проведення ремонтних робіт, матеріально-технічного забезпечення харчоблоків та медичних пунктів садочків тощо.

Обговорили також питання підготовки закладів дошкільної освіти до ліцензування та проведення щорічного звіту керівника дитячої установи.

Учасники наради отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.