Мінцифра випустила освітній серіал про електронний підпис

Дата: 20.04.2021 09:15

Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта про електронний підпис.

У 7 серіях тривалістю 4-9 хвилин розкрито відповіді на всі ключові запитання: від того, де отримати електронний підпис, до того, як його використовувати. Крім україномовної версії, серіал доступний для перегляду жестовою мовою.

Електронний підпис  — це електронні дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Електронний підпис може зберігатися у вигляді MobileID, підпису на ID-картці, підпису на «токені» чи захищеному носії інформації. За допомогою електронного підпису можна підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням