Результати конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 19.04.2021 17:00

16 квітня в приміщенні Солонянської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Орльонок» Солонянської селищної ради». Для участі в конкурсі було подано документи від двох кандидатів. Конкурсний відбір проходив у 2 етапи: співбесіда з претендентом та його публічна презентація Програми та Стратегії розвитку закладу оздоровлення та відпочинку на 1 рік та на 3 роки відповідно. За результатами конкурсу та відповідно до рішення конкурсної комісії найбільшу кількість балів набрала Віра Сергіївна Соболевська, яку і визнано переможницею конкурсу. Вітаємо Віру Сергіївну з перемогою в конкурсі. Бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Нехай професійна діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани.

Документи на конкурс від кандидатів