Подяка детутам-волонтерам

Дата: 30.04.2021 12:21

Сьогодні у ході засідання 9 сесії Солонянської селищної ради подяками Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО за неодноразову співпрацю та проявлену волонтерську ініціативу, а також особистий внесок у розбудову боєздатності української армії та окремих підрозділів, яка знаходяться у зоні проведення Антитерористичної операції ООС, були нагороджені депутати Солонянської селищної ради Олександр Корж, Дмитро Корж та Юрій Сміюха. Низький уклін вам за підтримку і допомогу нашим військовим своєю енергією і добрими справами. Хай Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Також депутати Солонянської селищної ради долучилися до благодійної акції «Великодній кошик для бійця». Хто хоче стати благодійником – приєднуйтесь! Акція триває до 02 травня 2021 року, адже вже наступного дня волонтери вирушать на передову.