Відбулось засідання IX сесії Солонянської селищної ради

Дата: 30.04.2021 11:31

Сьогодні, 30 квітня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання IX сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 24 депутати, на розгляд було винесено 41 питання порядку денного. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних комісій. Саме тому, сьогодні майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Детальніше ознайомитися з рішеннями IX сесії, протоколом поіменного голосування, а також переглянути онлайн-трансляцію засідання можна на нашому сайті.