Солонянський опорний заклад відібрано для пілотування інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня

Дата: 21.04.2021 21:11

Маємо чудову новину! Заклад загальної середньої освіти «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради ввійшов до четвірки закладів Дніпропетровської області, яких відібрано для пілотування інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти".

Щиро радіємо за вас та вітаємо з відповідальною місією! Бажаємо креативних ідей та натхнення у реалізації освітнього проєкту! Новій українській школі бути!