В Солонянській громаді тривають заходи з благоустрою

Дата: 21.04.2021 17:30

Жителі Солонянської громади продовжують активно займатися благоустроєм територій населених пунктів. Внаслідок дружної клопіткої роботи з наведення чистоти мешканцями сіл громади було прибрано території старостинських округів, зроблено обрізку та вирубку старих дерев, впорядковано клумби, проведено побілку дерев.

А ще в рамках впорядкування територій суттєво збільшився природній фонд новими насадженнями: так мешканці Башмачанського старостинського округу, на чолі із старостою Олегом Ладикою, висадили 500 саджанців липи дрібнолистої та 700 бузка, а мешканці Микільського старостинрського округу, разом із старостою Наталею Пекарською-Дорожко, посадили 20 берізок.

Шановні краяни, щиро дякуємо за співпрацю, за ваше щире бажання зробити довкілля чистим та доглянутим. Долучайтесь й надалі до прибирання територій, проводьте озеленення та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій край, свою Батьківщину.

Разом зробимо нашу громаду кращою!